Informacja Administratora

Dzień Przedszkolaka

20 września, o godz.9:15 wyjeżdżamy spod przedszkola na obchody VIII Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Oto regulamin imprezy:
„VIII Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”, organizowany w dniu 20 września 2019 r. pod hasłem „Na wzgórzu z trzema wieżami, bawimy się z przedszkolakami”
W trosce o prawidłowy i bezpieczny przebieg imprezy organizator „VIII Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka” ustala niniejszy regulamin.
I  Organizator-Dyrektorzy Łódzkich Przedszkoli Miejskich
II  Współorganizatorzy-Urząd Miasta Łodzi Departament Pracy, Edukacji i Sportu, Wydział Edukacji
III  Osoba odpowiedzialna-Iwona Oszczepalska - Inspektor w Wydziale Edukacji w Departamencie Pracy, Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Łodzi
IV  Uczestnicy-Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Uczestnicy grup zorganizowanych zobowiązani są do potwierdzenia swojego udziału w imprezie najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.
V  Termin i miejsce-20 września 2019 roku Park na Zdrowiu – „Wzgórze Trzech Wież”
VI  Cele imprezy:
Propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego.
Dostarczenie dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji.
Integracja i współdziałanie osób i instytucji wspomagających działania
na rzecz rozwoju wychowania przedszkolnego.
Nabywanie postaw zgodnych z przyjętymi zasadami zachowania
w miejscach użyteczności publicznej.
Promocja Łodzi, jako miasta.
VII  Zasady organizacyjne
Uczestnicy imprezy mogą przebywać w miejscu wyznaczonym przez organizatora.
Na teren Wzgórza Trzech Wież, wstęp mają jedynie osoby do tego uprawnione znajdujące się na liście osób, zatwierdzonej przez organizatora.
Za osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą nauczyciele grup.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez dozoru właściciela na terenie imprezy.
Udział w imprezie oznacza bezwzględną akceptację regulaminu.
Wizerunki osób przebywających na terenie imprezy mogą zostać utrwalone przez organizatora w materiałach promujących i podsumowujących projekt (fotografie, filmy, prezentacje, materiały reklamowe i informacyjne, Internet, media, etc).
Z atrakcji zapewnianych przez organizatora mogą korzystać wyłącznie uczestnicy, o których mowa w pkt. IV regulaminu
Impreza ma charakter zamknięty.
VIII  Program VIII Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka
10:00 – 10:30 – przyjazd przedszkoli na miejsce imprezy
10:30 – 10:45 – zbiórka wszystkich dzieci w miejscu oznaczonym balonami, powitanie zaproszonych gości, oficjalne rozpoczęcie imprezy.
10:45 – 11:00 – odśpiewanie hymnu, wypuszczenie balonów.
11:00 – 12:30 – animacje i zabawy zorganizowane przez firmę prowadzącą/gra terenowa prowadzona przez harcerzy
12:30 – 13:00 – poczęstunek dla dzieci.
13:00    14:30 – gra terenowa prowadzona przez harcerzy/ animacje i zabawy zorganizowane przez firmę prowadzącą.
14:30   15:00 – odbiór przygotowanych dla dzieci upominków. Podsumowanie i zakończenie imprezy.
IX  Postanowienie końcowe
Organizator zapewnia opiekę medyczną podczas trwania całej imprezy.
Organizator zapewnia poczęstunek oraz upominki dla zgłoszonych uczestników imprezy.
Wszystkie dzieci z grup zorganizowanych biorące udział w imprezie będą posiadały identyfikatory z nazwiskiem i imieniem własnym oraz numerem telefonu opiekuna.
Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w imprezie odpowiadają ich opiekunowie (nauczyciele) – do każdej grupy 25 dzieci - 4 osoby dorosłe.
Zaplecze higieniczno - sanitarne znajduje się na terenie imprezy w wyznaczonym miejscu.
Organizator zapewnia ubezpieczenie imprezy