Futbolandia
Futbolandia
19 czerwca grupa 5 brała udział w Futbolandii. Futbolandia jest to cykliczny , duży turniej piłkarski dla przedszkolaków organizowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego SMS Łódź. Wydarzenie odbyło się na obiekcie SMS a jego głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia, dobra zabawa i rozwijanie aktywności fizyczne wśród dzieci, która jest niezmiernie ważna. Dzieci z grupy 5 wspaniale reprezentowali nasze przedszkole, zarówno chłopcy jak i dziewczynki. To był bardzo sportowy dzień.
